The wishlist name can't be left blank
Asterid - Lantern

Asterid Lantern

In tegenstelling tot het meeste bronmateriaal voor Little Greene behang, is dit ontwerp niet gebaseerd op een conventioneel patroon, maar is het een herinterpretatie van een mooi illustratief schilderij uit het midden van de 20e eeuw. Het vertegenwoordigt de toenmalige trend van handbeschilderde muurbekleding onder de hogere klassen, wat de voorloper was van commercieel behang. De fraaie detaillering van het originele schilderij, gecombineerd met de mogelijkheid dit af te drukken als een ontwerp met drie panelen, biedt een prachtig herhalend bloemenspoor met de gevoeligheid en touch van een beeldend kunstenaar. Asterid is verkrijgbaar in vier kleurstellingen.

Een sample van dit behang

We raden aan om voor aankoop een staal van het behang te bekijken om er zeker van te zijn dat u tevreden bent met het eindresultaat, aangezien de kleuren op het scherm kunnen variëren.

Buy This Product
Behangrollen

Koop dit behang

Verlaag het aantal Verhoog het aantal
Sample bestellen
Koop Wallpaper

Verken Asterid - Lantern functies

Behangcollectie
Archive Trails II
Patroonherhalingen
1.56m x 3.25m
Lengte behangrol
10.05m
(11 yds)
Breedte behangrol
52cm
(20.5″)
Wasbaar
goed schoon te maken
Toepassing
Muur inlijmen